szczegóły
Transport drogowy
 
szczegóły
Transport kolejowy
 
szczegóły
Transport morski
 
szczegóły
Transport intermodalny
 
szczegóły
Ciężki sprzęt budowlany
 
szczegóły
Magazynowanie
 
szczegóły
Logistyka kontraktowa
 
szczegóły
Zarządzanie łańcuchem dostaw

O NAS

Entos jest polską, profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą.

Specjalizujemy się w transporcie materiałów sypkich. Zajmujemy się obsługą procesów logistycznych dla wszelkiego rodzaju przedsięwzięć budowlanych.

więcej

NASI KLIENCI

 
Satiti RBC
Cemex
Georyt
Strabag
Azoty
Budimex
SIAC
Mikotech
 

Nasze usługi

NOWOCZESNE I DOPASOWANE

Wyspecjalizowana logistyka dla transportu materiałów sypkich takich, jak kruszywa, masy asfaltowe, ale także ładunki ponadgabarytowe i ponadnormatywne.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie towarowych transportów kolejowych. Dzięki nam Państwa towary będą bezpieczne dostarczone do miejsca rozładunku.

W zakresie transportu morskiego oferujemy kompleksową obsługę – od odbioru towaru, przez odprawę celną i niezbędną dokumentację, po dostawę we wskazane miejsce.

Główne korzyści to obniżka globalnego kosztu procesu transportowego, większa liczba możliwych wariantów przewozowych oraz wyższa jakość usług transportowych.

Mamy doświadczenie logistyczne w dziedzinie zaopatrzenia placów budów w kruszywa i materiały sypkie oraz w zakresie świadczenia usług ciężkim sprzętem budowlanym.

Gwarantujemy elastyczny dostęp do powierzchni magazynowych, ścisłą kontrolę i pełne bezpieczeństwo powierzonych towarów oraz wymierne korzyści finansowe.

DZIAŁAMY GLOBALNIE

Dostarczamy usługi logistyczne najwyższej klasy

Specjalizujemy się w transporcie materiałów sypkich

Zajmujemy się obsługą procesów logistycznych dla wszelkiego rodzaju przedsięwzięć budowlanych