O nas

NASZA FIRMA

O nasEntos jest polską, profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Na rynku istniejemy od 2010 roku. Najwyższą jakość naszych usług docenili nasi znakomici klienci. To dzięki nim nasza firma jest silnym podmiotem na rynku i odpowiedzialnym partnerem biznesowym.

Entos specjalizuje się w transporcie materiałów sypkich. Zajmujemy się obsługą procesów logistycznych dla wszelkiego rodzaju przedsięwzięć budowlanych. Dzięki odpowiednim kwalifikacjom oraz „know how” naszego zespołu gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz terminową realizację zadań na terenie całej Europy.

INWESTUJEMY W ROZWÓJ

Grupa naszych wyspecjalizowanych konsultantów składa się z doświadczonych fachowców z dziedziny logistyki. Nasz zespół, profesjonalnie i merytorycznie przygotowany, skutecznie przeprowadzi powierzony nam projekt wykorzystując maksymalnie i konsekwentnie potencjał systemów logistycznych.

Mamy wiedzę, doświadczenie, kompetencje, potencjał oraz perspektywy. Kompleksowa obsługa każdego klienta jest dla nas priorytetem. Podstawą naszego sukcesu jest dynamiczne i zorientowane na jego wymagania działanie.

NASZE CELE

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług transportowych dla wszystkich naszych klientów.
  • Inwestycje w naszych pracowników, aby zapewnić lepsze usługi i rozwój.
  • Troska o środowisku zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi.
  • Bezpieczeństwo jako priorytet w zapewnieniu bezpiecznych procedur pracy.
  • Inwestowanie w technologie dla zapewnienia szybkich, dopasowanych i efektywnych kosztowo usług.
  • Dołączenie do czołówki operatorów w europejskiej branży TSL.

Z NIMI MAMY ZASZCZYT PRACOWAĆ