Ciężki sprzęt budowlany

Ciężki sprzęt budowlany

CIĘŻKI SPRZĘT BUDOWLANY

Duże place budowy wymagają specjalnego sprzętu, jaki trudno zazwyczaj spotkać na drogach i autostradach. Jednak spotyka się go i jest on wręcz nieodzowny podczas budowy tych dróg. Są to maszyny specjalnie przystosowane do prac budowlanych na dużą skalę, maszyny duże zarówno pod względem rozmiarów i ciężaru, jak również pozwalające na załadunek dużych ilości ładunku. To po prostu maszyny budowlane, ale w skali makro.

Pracując przy budowie dróg i autostrad w południowej Polsce, zdobyliśmy wszechstronne doświadczenie logistyczne w dziedzinie zaopatrzenia placów budów w kruszywa i materiały sypkie, a także w zakresie świadczenia usług ciężkim sprzętem budowlanym.

WYNAJEM SPRZĘTU CIĘŻKIEGO

Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy zaoferować nowoczesny sprzęt najbardziej cenionych firm z tej branży. Maszyny wynajmowane są razem z kadrą operatorów, odpowiednio wyszkolonych i mających długoletnie doświadczenie. Zapewniamy również grupę serwisantów, gotową, w razie zaistniałej potrzeby, jak najszybciej usunąć wszelkie usterki techniczne. Wysoki stopień niezawodności, sprawne serwisowanie oraz duża moc przerobowa maszyn są decydującymi czynnikami naszej kompleksowej oferty.

  • Koparki
  • Spycharki
  • Wozidła

Zastosowanie

Oferujemy działalność usługową w zakresie realizacji zarówno małych, jak i dużych prac ziemnych oraz prac związanych z wydobyciem i przetworzeniem kruszywa budowlanego. Jesteśmy w stanie podołać wydobyciu i przetransportowaniu milionów metrów sześciennych materiałów budowlanych lub ziemi.

Ciężki sprzęt budowlany
  • Rekultywacja terenów pod inwestycje budowlane
  • Rekultywacja terenów poprzemysłowych
  • Zwałowanie materiałów sypkich, skarpowanie
  • Załadunek materiałów sypkich

INNE USŁUGI

Wyspecjalizowana logistyka dla transportu materiałów sypkich takich, jak kruszywa, masy asfaltowe, ale także ładunki ponadgabarytowe i ponadnormatywne.

Gwarantujemy elastyczny dostęp do powierzchni magazynowych, ścisłą kontrolę i pełne bezpieczeństwo powierzonych towarów oraz wymierne korzyści finansowe.

Główne korzyści to obniżka kosztów procesu transportowego, większa liczba możliwych wariantów przewozowych i wyższa jakość usług transportowych.